Koro Filmi Türkçe Bedava Ve Full İzle


                      KORO

Koro filmi  1948 yılında Clement Mathieu adlı bir müzik öğretmeni çok hareketli ve kontrolü güç olan öğrencileri yola getirmek,rehabilite etmek için yatılı bir okula gelir.

Bu okuldaki aşırı baskıcı eğitim duarsızlaşan çocukların umursamaz hareketleriyle birleşince Mathieu hayalkırıklığına uğrrar.

Koro filmi her bireyin “biricik” olduğunu , herkesin mutlaka bir yeteneğinin olabileceğini, her öğrencinin bir değer olduğunu anlatan muhteşem bir yapıttır.

İyi seyirler ve eğlenceler.

Yapım:  Fransa , Almanya , İsviçre

Yapım Yılı: 2004

Yönetmen: Christophe Barratier

Oyuncular: François Berléand , Jean-Baptiste Maunier , Kad Merad , Gérard Jugnot , Jacques Perrin

Film hakkındaki görüş ve eleştirilerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz.

                                 İzlemek için resme tıklayınız

koro

Koro Filmini İzlemek İçin Tıklayınız

admin hakkında 27159 makale
Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın