1.Sınıf Veli Toplantı Tutanakları

1.Sınıf Sene Başı Veli Toplantı Tutanağı

1.Sınıf Sene Başı Veli Toplantı Tutanağı

1.Sınıf Sene Başı Veli Toplantı Tutanağı için hazırlanmış olan indirme veya görüntüleme bağlantıları sayfanın aşağısında bulabilirsiniz. Dosyaya ait örnek bir görüntüyü aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca 1.Sınıf Veli Toplantı Tutanakları kategorisine ve diğer 1.Sınıf Dokümanlarına ait materyalleri bulmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

1.Sınıf Zümre Toplantı Tutanakları

1.Sınıf Veli Toplantı Tutanakları

1.Sınıf Yıllık ve Günlük Planlar

1.Sınıf Tüm Dosya ve Dokümanlar

Dosyaya ait görüntü veya yazı

1.Sınıf Sene Başı Veli Toplantı Tutanağı
1.Sınıf Sene Başı Veli Toplantı Tutanağı

 

GÜNDEM   MADDELERİNİN GÖRÜŞÜLMESİ:

1)  Öncelikle 2021-2022 eğitim öğretim yılı sizlere, öğrencilerime ve ülkemize hayırlı olsun, dilekleriyle öğretmen toplantıyı başlattı. Toplantıya katılan velilere teşekkür edilerek velilerle tanışıldı. Gündem maddeleri okundu. Velilere okunan gündem maddelerinin dışında görüşmek istedikleri konular soruldu, özel olarak paylaşmak istedikleri konuların toplantı sonrası bireysel olarak görüşülmesine karar verildi. Sizlerin yardım ve destekleriyle güzel bir yıl geçireceğimizi düşünüyorum, diyerek toplantıya başlandı.

2)  Sınıf Öğretmeni kendisini tanıtıp mesleki geçmişinden bahsetti. Daha önce 7 kez 1.sınıf okuttuğunu ve meslekte 22. yılı olduğunu,1.sınıf okutma konusunda tecrübeli olduğunu söyledi.

3)Tüm sınıfların yüz yüze eğitime başlayacağı için salgın açısından tedbirli olunacağı belirtildi. Okulumuzda covıd-19 küresel salgını ile mücadele kapsamında maske, ateş ölçer ve dezenfektan malzemelerinin mevcut olduğu söylendi.

                                                                    Dosyanın indirme bağlantısı

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu