Kimya dersi 2 .dönem başı 2016-2017 şubat zümre öğretmen toplantı tutağı kararları


2016-2017 Kimyak dersi 2. dönem başı zümre toplantı tutanağı

Liselerde 1. dönemin devamı olarak verilen ikinci dönem eğitim ve öğretim çalışmaları hazırlanan öğretmenler kurulu zümre toplantı kararları doğrultusunda yenilenmektedir.

İkinci Dönem başında yapılan zümre öğretmenler toplantı tutanaklarında alınan kararlar aynı Cumhuriyet içindeki tüm öğretmenleri bağlayan resmi bir karar niteliği taşımaktadır.

Kimya dersi 2.dönem başı şubat 2016-2017

Şimdi öğretmenleri belirlenen bu çerçeve içerisinde ikinci dönem boyunca eğitim ve öğretim çalışmalarının yıllık planları dahilinde gerçekleştirmek aşamasında olacaklardır.

İkinci dönem zümre öğretmenler Kurulu toplantısında alınan kararlar ve maddeleri indirmek için hatta verilmiş olan Linke tıklayınız.

Kimya dersi 2.dönem başı şubat 2016-2017

Siz değerli öğretmenlerimizin kendilerine ait yıllık plan, zümreler ,test ,sorular ,yazılı soruları, konu anlatımları ,etkinlik gibi her türlü dosyanızı guzelbil01@gmail.com adresine yollamanın saatinde adınıza sitemizde yayınlanacaktır.

İkinci dönem eğitim-öğretim çalışmalarında bütün öğretmenlerimize başarılar dileriz
Zümre tutanağını indirmek için indirme linkini tıklayınız

Kimya dersi 2 dönem başı 2016-2017 şubat zümre öğretmen toplantı tutağı kararları

admin hakkında 28032 makale
Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın