2.Sınıf Veli Toplantı Tutanakları

2.Sınıf 1.Dönem Veli Toplantı Tutanağı 2020-2021

2.Sınıf 1.Dönem Veli Toplantı Tutanağı 2020-2021

2.Sınıf Veli Toplantı Tutanakları için hazırlanmış olan indirme veya görüntüleme bağlantıları sayfanın aşağısında bulabilirsiniz. 2.Sınıf 1.Dönem Veli Toplantı Tutanağı 2020-2021 dosyasına ait örnek bir görüntü veya yazı aşağıda sunulmuştur. Ayrıca 2.Sınıf Veli Toplantı Tutanakları kategorisine ve diğer 2.Sınıf Dokümanlarına ait materyalleri bulmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

2.Sınıf Veli Toplantı Tutanakları

2.Sınıf Yıllık ve Günlük Planlar

2.Sınıf Tüm Dosya ve Dokümanlar

Dosyaya ait görüntü veya yazı

2.Sınıf 1.Dönem Veli Toplantı Tutanağı 2020-2021
2.Sınıf 1.Dönem Veli Toplantı Tutanağı 2020-2021

TOPLANTI GÜNDE  M MADDELERİN GÖRÜŞÜLMESİ

     Şehit Mustafa Özen İlkokulu, 2-A sınıfında 03 Eylül 2020 Perşembe günü saat 10.00’da pandemi sebebiyle sosyal mesafe kuralına uygun şekilde hazırlanan plan dahilinde okula davet edilen 1. Grup veliler ile 1. Oturum için bir araya gelinmiştir.

1-) Saygı duruşu ve İstiklal Marşı:

Toplantımıza saygı duruşu ve İstiklâl Marşımızın söylenmesi ile başlanmıştır.

2-) Yoklama, gündem maddelerinin okunması:

Toplantıya katılan velilerden imzaları alınmıştır. 2/A Sınıf Öğretmeni ……………………….. tarafından toplantının gündem maddeleri okunmuş, yeni gündem maddelerinin eklenmesinin istenip istenmediği velilere sorulmuştur. Hazırlanan gündem maddeleri aynen kabul edilerek gündem maddelerinin görüşülmesine geçilmiştir.

3-) Açılış konuşması:

Toplantının açılış konuşması 2/A Sınıf Öğretmeni ……………………. tarafından yapılarak veli toplantısı başlatılmıştır.

2-A Sınıf Öğretmeni ………………………….;” değerli veliler; öncelikle toplantıya iştirak ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Hepiniz hoş geldiniz” demiştir. 2019-2020 eğitim öğretim yılında 13 Mart 2020 tarihine kadar eğitim planlarımız başarılı bir şekilde devam ederken tüm dünyayı etkileyen Covid-19 salgını bu tarih itibariyle pandemi statüsüne alınmıştır.Bu süreçte ülkemizdeki tüm sektörlerin yaşadığı sorunlar maalesef eğitim alanına da yansımıştır.Okullarımız o tarihten sonra uzaktan eğitime ebatv ve www.eba.gov.tr adresinin yanı sıra whatsapp üzerinden günlük ödevlendirmelerle devam etmiştir. Bu zorlu ve toplumun tamamını etkileyen süreçte velilerimiz olarak üzerinize düşen sorumlulukları eksiksiz yaptığınız için sizlere çok teşekkür ederim.1. sınıf öğrencilerinin öğretmen gözetim ve denetimine diğer sınıf seviyelerinden daha fazla ihtiyacı olduğu hepinizin malumudur.Bu eksikliği benimle işbirliği ile atlatmalarında öğrencilerime verdiğiniz destek ,belirsiz olan bu eğitim öğretim yılında benim için çok umut verici olmuştur.Tüm toplumda  olduğu gibi en büyük beklentimiz. 21 Eylül 2020 de okulların yüz yüze  eğitime başlamasıdır.Ancak bizler sanki hiç açılmayacakmış gibi bir plan oluşturmalıyız” demiştir.

Dosyanın indirme bağlantısı

                                                                  

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu