2015 2016 Kimya Dersi Sene Başı Zümre Toplantısı Kararları

2015 2016 eğitim öğretim yılı kimya dersi sene başı zümre toplantısı

Gündem maddelerinin Belirlenmesi

–1–) açılış ve yoklama..

–2–) Bir önceki  toplantı ait kararların uygulama sonuçlarının değerlendirilmesi ve uygulamaya yönelik yeni kararların alınması..

–3–) eğitim ve öğretim ile ilgili mevzuat Türk milli eğitim genel amaçları okulu’nun kuruluşu amacı ile ilgili dersin programında belirtilen amaç ve açıklamaları planlamanın bu doğrultuda yapılması…

–4–) öğretim programlarında yer alması gereken atatürkçülükle ilgili konular üzerinde durularak çalışmaların planlanması..

–5–) öğretim programında belirtilen kazanım ve davranışlar dikkate alınarak derslerin işlenişinde uygulanacak öğretim yöntem ve teknikleri ile bunların uygulama şeklinin belirlenmesi..

zümreyazı

www.guzelbil.com

admin hakkında 24028 makale
Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın