Beden Eğitimi 9. Sınıf 2016-2017 Yıllık Ders Planı Lise


Beden Eğitimi 9. Sınıf 2016-2017 Yıllık Ders Planı Lise

Yıllık Planlar hakkında bilgi: yıllık planda diğer tüm dersler gibi Eğitim öğretim yılı içerisinde müfredatta gösterilecek olan konuların belli bir sıra takip etmesi ve bütün zümre öğretmenlerinin aynı konuları aynı zaman dilimi içinde vermesini sağlayan bir yol haritasıdır. ünitelendirilmiş yıllık ders planı.

Bunun için her branşta zümre öğretmenleri ortak olarak hazırladıkları ünitelendirilmiş yıllık ders planlarını dosyalarında bulundurmak zorundadırlar.

Beden Eğitimi 9. Sınıf 2016-2017 Yıllık Ders Planı

Yıllık Planların Tamamı Sitemizde Mevcuttur.

Edebiyat ünitelendirilmiş yıllık ders planı , dil anlatım yıllık ders planı , felsefe yıllık ders planı , matematik yıllık ders planı , Kuranı Kerim yıllık ders planı,  tarih yıllık ders planı ,Coğrafya yıllık ders planı  ,sosyoloji yıllık ders planı , fizik yıllık ders planı , kimya yıllık ders planı  ,biyoloji yıllık ders planı , Almanca yıllık ders planı , İngilizce yıllık ders planı  ,temel dini bilgiler yıllık ders planı, din kültürü ve ahlak bilgisi yıllık ders planı, Bilgi kuramı yıllık planı, Astronomi ve uzay bilimleri yıllık planı, Demokrasi ve insan hakları yıllık planı ve bunun gibi diğer bütün derslere ait yıllık ders planları sene başında öğretmenler tarafından hazırlanır .

Beden Eğitimi 9. Sınıf 2016-2017 Yıllık Ders Planı

Yıl boyunca bir yol haritası olarak dosyalarında bulundurulur ve derslerini bu doğrultuda işlerler.

Branş öğretmenleri , hazırlamış oldukları yıllık ders planlarını ecemziya01@gmail.com adresine yollamaları durumnnda kendi adlarına yayınlanacaktır.

Yeni eğitim öğretim yılında tüm öğretmenlere başarılar dileriz.

www.guzelbil.com

Beden Eğitimi 9. Sınıf 2016-2017 Yıllık Ders Planı

Beden Eğitimi 9. Sınıf 2016-2017 Yıllık Ders Planı

About admin 23654 Articles

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek.
Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Be the first to comment

Leave a Reply