Genel

2016 Lys Sonuçları Açıklandı Tıklayınız , Lys 2016 Ne Zaman Açıklanacak

Sevgili öğrenciler(adaylar) 2016 lys sınıav sonuçlarını merakla bekliyorsunuz. Sonuçlar bu yıl  geçen yıllaragöre daha geç açılanıyor. Bunun nedeni geçen yıllarda sınav sonuçlarındaki hataların fazla olmasıdır. Hataların en aza indirilmesi için bu yıl daha geç açıklanma gereği duyulmuştur.   LYS 2016 yılı sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Üniversite tercihleri ne zaman başlayacak?

Öğrenciler bundan sonra LYS sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından üniversite tercih işlemlerine başlayacaklar. Peki LYS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Lisans Yerleştirme Sınav soruları ve cevapları yayınlandı mı? 2016 LYS üniversite tercihleri ne zaman yapılacak? LYS sonuçları ise 18 Temmuz 2016’da açıklanacak. Sınav sonucu açıklandığı andan itibaren sitemizde sonuçlar öğrenilebilecek.

Sonuçlar 17 Temmuz geceyarısından sonra açıklama ihtimali yüksektir.

LYS sonuçları için tıklayınız

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu