3.Sınıf Veli Toplantı Tutanakları

3.Sınıf 2.Dönem Veli Toplantısı

3.Sınıf 2.Dönem Veli Toplantısı

3.Sınıf Veli Toplantı Tutanakları için hazırlanmış olan indirme veya görüntüleme bağlantıları sayfanın aşağısında bulabilirsiniz. 3.Sınıf 2.Dönem Veli Toplantısı dosyasına ait örnek bir görüntü veya yazı aşağıda sunulmuştur. Ayrıca 3.Sınıf Veli Toplantı Tutanakları kategorisine ve diğer 3.Sınıf Dokümanlarına ait materyalleri bulmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

3.Sınıf Veli Toplantı Tutanakları

3.Sınıf Tüm Dosya ve Dokümanlar

Dosyaya ait görüntü veya yazı

3.Sınıf 2.Dönem Veli Toplantısı
3.Sınıf 2.Dönem Veli Toplantısı

GÜNDEM MADDELERİ

  1. Açılış konuşması ve yoklama: Sınıf öğretmeni Sinan DURDU’nun iyi bir eğitim öğretim geçirilmesi temennisiyle  toplantıya başlandı. Toplantıya gelen velilerin imzaları alındı.
  2. Gündemin velilere okunması varsa yeni konuların gündeme eklenmesi: Gündem maddeleri sınıf öğretmeni tarafından okundu. Gündeme eklemek istedikleri bir konu olup olmadığı soruldu. Eklenecek bir madde sunulmadı.
  3. Öğrencilerin genel durumları ve başarı düzeylerinin değerlendirilmesi: 1.dönemin çoğunlukla uzaktan eğitimle geçtiği,bu sürecin başında birçok öğrencinin internet  olmaması yada tablet ,bilgisayar eksikliği nedeniyle uzaktan eğitime katılamadığı ancak daha sonraki dönemlerde eksikliklerin giderilmesi neticesinde öğrencilerin uzaktan eğitime katılımın arttığı belirtildi. Şu an itibari ile yüz yüze eğitimin devam ettiği ve programa uygun şeklide derslerin işlendiği, belirli konularda eksiği olan öğrencilerle daha çok ilgilenilmesi gerektiği,ödev takiplerinin düzenli yapılması gerektiği ve çocuklara haftalık program yapılarak amanın daha etkin kullanabilecekleri konusu değerlendirildi.

Dosyanın indirme bağlantısı

                                                                  

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/guzelbil/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420