3.Sınıf Performans Proje Görevleri

3.Sınıf Proje Görevi – Kütüphaneye Gidiyoruz

3.Sınıf Performans Proje Görevleri

3.Sınıf Proje Görevi – Kütüphaneye Gidiyoruz

3.Sınıf Performans Proje Görevleri için hazırlanmış olan indirme veya görüntüleme bağlantıları sayfanın aşağısında bulabilirsiniz. 3.Sınıf Proje Görevi – Kütüphaneye Gidiyoruz dosyasına ait örnek bir görüntü veya yazı aşağıda sunulmuştur. Ayrıca 3.Sınıf Performans Proje Görevleri kategorisine ve diğer 3.Sınıf Dokümanlarına ait materyalleri bulmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

3.Sınıf Performans Proje Görevleri

3.Sınıf Tüm Dosya ve Dokümanlar

Dosyaya ait görüntü veya yazı

3.Sınıf Proje Görevi - Kütüphaneye Gidiyoruz
3.Sınıf Proje Görevi – Kütüphaneye Gidiyoruz

ÖDEV: Kütüphaneye gidiyoruz.

(Bir aile büyüğünüzle Ankara’da bulunan kütüphanelerden birine gidiniz. Aşağıdaki çalışma basamaklarına uyarak, yapmış olduğunuz kütüphane ziyaretinizi rapor haline getiriniz.)

BU ÇALIŞMAYI YAPARKEN:

  • Kütüphanenin önemi, amaçları, kütüphanelerde nasıl davranılması gerektiği konularında araştırmalar yapıp, bilgileniniz.
  • Bu ödevin ekinde size Ankara’da bulunan bazı kütüphanelerin isimleri, adresleri ve telefon numaraları verilmiştir. Sizde araştırmalarınız sonucu başka kütüphaneler belirleyebilirsiniz. Böylece gideceğiniz kütüphaneyi ve yerini kararlaştırınız.
  • Kendinize kütüphanede yapacağınız bir araştırma konusu veya okumak istediğiniz bir kitap belirleyiniz. (Bu ödevi yapmadaki ilk amacımız kütüphaneyi tanımak ve oranın çalışması hakkında bilgi sahibi olmaktır.)
  • Bir aile büyüğünüz ile birlikte, belirlediğiniz bir günde kütüphaneye gidiniz. Orada fırsat bulursanız görevlilerle konuşunuz, amacınızı anlatıp bilgiler alınız. Bulunduğunuz yerde gözlemler yapınız ve oraya gelen insanların davranışlarını inceleyiniz. Oradan kitap alış verişi yapınız ve bir süre vakit geçiriniz. Okuma salonunda kitap okuyunuz.

Dosyanın indirme bağlantısı

                                                                  

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/guzelbil/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420