4.Sınıf Tatil Ödevleri

4.Sınıf Ara Tatil Öğretmen Mesajı Velilere

4.Sınıf Ara Tatil Öğretmen Mesajı Velilere

4.Sınıf Tatil Ödevleri için hazırlanmış olan indirme veya görüntüleme bağlantıları sayfanın aşağısında bulabilirsiniz. 4.Sınıf Ara Tatil Öğretmen Mesajı Velilere dosyasına ait örnek bir görüntü veya yazı aşağıda sunulmuştur. Ayrıca 4.Tatil Ödevi kategorisine ve diğer 4.Sınıf Dokümanlarına ait materyalleri bulmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

4.Sınıf Tüm Dosya ve Dokümanlar

Dosyaya ait görüntü veya yazı

4.Sınıf Ara Tatil Öğretmen Mesajı Velilere
4.Sınıf Ara Tatil Öğretmen Mesajı Velilere

Çocuklar için bir haftalık heyecanlı ve hiç bitmeyeceğini sandıkları bir ara tatile giriyoruz. J Tatil spordur, dinlenmedir, oyundur, televizyon izlemedir… Fakat bunların yanında ‘bilgi’dir tatil. Çocuklarınıza diğer etkinlikleri yaptırırken lütfen derslerini de ihmal etmeyin. Çocuklar birer fidandır.  Fidan nasıl ki suya ve Güneşe ihtiyaç duyarsa çocuklarımız da ilgiye, şefkate ve bilgiye ihtiyaç duyar. Çocuklarınızın Güneşi olan siz değerli velilerimizden ricamız onlarla günün en az bir saatini onlarla geçirmenizdir. Anne baba olmak zaten bunu gerektirmez mi? Çocuğumuzla vakit geçirmek… Ne kadar güzel bir cümle değil mi? O halde bu tatilde çocuğumuzun ya da çocuklarımızın elinden tutup onların sevdiği bir çizgi filme gidebiliriz.

Dosyanın indirme bağlantısı

                                                                  

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/guzelbil/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420