4.Sınıf Fen Bilimleri Etkinlik ve Çalışma Kağıtları

4.sınıf fen bilimleri dersi kendimi tanıyorum testi ve cevapları

4.sınıf fen bilimleri dersi kendimi tanıyorum testi 5 Kasım 2016 da 4.Sınıf Fen Bilgisi Etkinlikleri 2016-2017 kategorisine eklenmiştir. Öneri ve görüşlerinizi  bekliyoruz. Yorum kısmında görüş bildiriniz.

4. sınıf fen bilimleri kendimi tanıyorum testi ve cevapları

4.sınıf fen bilimleri dersi kendimi tanıyorum testi dosyası . 4.sınıf fen bilimleri dersi kendimi tanıyorum testi çalışması . 4.sınıf fen bilimleri dersi kendimi tanıyorum testi guzelbil.com . cevap anahtarlı fen bilimleri testi

4.sınıf fen bilimleri dersi kendimi tanıyorum testi ve cevapları

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

İlgili Makaleler

0 0 votes
Değerlendir
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu