4.Sınıf İngilizce Yazılı ve Sınav Soruları

4.sınıf ingilizce dersi 1.dönem 1.yazılı sınav soruları resimli çalışma

4.sınıf ingilizce dersi 1.dönem 1.yazılı sınav soruları resimli çalışma dosyası 21 Kasım 2016’da 4.Sınıf İngilizce Yazılı Soruları . 2016-2017 4.sınıf ingilizce dersi 1.dönem 1.yazılı sınav soruları resimli çalışma . 4.sınıf ingilizce dersi 1.dönem 1.yazılı sınav soruları resimli çalışma çalışması

Yazılıdan örnek sorular

SORULAR

4.sınıf ingilizce dersi 1.dönem 1.yazılı sınav soruları resimli çalışma

soruların tamamı için indirme linkini tıklayınız

4 sınıf ingilizce dersi 1.dönem 1.yazılı sınav soruları resimli

4.sınıf ingilizce dersi 1.dönem 1.yazılı sınav soruları resimli çalışma 2016-2017 eğitim öğrtim yılı değerlendirmesi  . Sitemizde yayınlanan yazılı sorularının faydalı olacağını düşünüyor ve yeni eğitim öğretim yılında başarılar diliyoruz.

Siz dğerli öğretmenlerimizin kendilerine ait heer türlü yazılı sorusu , test, etkinlik, tekrar değerlendirmesi , konu anlatımı, zümre, yıllık plan, günlük plan vb. dosyalarınızı [email protected] adresine yollamanız halinde adınıza yayınlanacaktır.

Yeni eğitim öğretim yılında tüm öğretmen ve öğrencilerimize başarılar dileriz.

4.sınıf ingilizce dersi 1.dönem 1.yazılı sınav soruları resimli çalışma

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

İlgili Makaleler

guest
1 Yorum
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
ela
ela
1 ay önce

l

Last edited 1 ay önce by ela
Başa dön tuşu