4.Sınıf Matematik Yazılı Soruları

4. Sınıf Matematik 1. Dönem 1. Yazılı Sınav Soruları Değerlendirme

Matematik Dersi 4. Sınıf 1. Dönem 1. Yazılı Soruları

4. Sınıf Matematik 1. Dönem 1. Yazılı Sınav Soruları Değerlendirme . Bu soruları geometri sorularını içermektedir. Matematik konularına geometriden başlayan öğretmenleerimizin işine yarayacağını umuyorum. Sorular 4. Sınıf Matematik Yazılı soruları 2016-2017 kategorisine 25 kim 2016’da eklenmiştir.

Yazılıda öğrencilerimize başarılar dileriz.

Matematik 4. Sınıf 1. Dönem 1. Yazılı Soruları İndir-1

4 Sınıf Matematik 1 Dönem 1 Yazılı Sınav Soruları İndir-2

4. Sınıf Matematik 1. Dönem 1. Yazılı Sınav Soruları Değerlendirme-3

ilkokul 4. Sınıf matematik 1. Dönem 1. Yazılı Soruları dosyası ,  4. Sınıf Matematik 1. Dönem 1. Yazılı Soruları kategorisine eklenmiştir. 4. Sınıf Matematik 1. Dönem 1. Yazılı Soruları guzelbil.com , 4. Sınıf matematik 1. Dönem 1. Yazılı Soruları indir bedava çalışma . 2016 – 2017 eğitim öğretim yılı yoklama ve değerlendirme çalışması , 4. sınıf matematik yazılı soruları çöz  , Matematik Dersi 4. Sınıf 1. Dönem 1. Yazılı Sınavı Soruları yükle

Dilek ve önerilerinizi YORUM kısmına bekliyoruz

4. Sınıf Matematik 1. Dönem 1. Yazılı Sınav Soruları Değerlendirme

admin

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

İlgili Makaleler

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu