4.Sınıf Türkçe Yazılı ve Sınav Soruları

4.sınıf Türkç dersi 1.dönem 2.yazılı sınav soruları çalışması karma

4.sınıf Türkç dersi 1.dönem 2.yazılı sınav soruları çalışması karma dosyası 1 Aralık 2016’da 4.Sınıf Türkçe Yazılı Soruları  kategorisine eklenmiştir.

4.sınıf Türkç dersi 1 dönem 2.yazılı sınav soruları çalışması karma

4.sınıf türkçe dersi 1.dönem 1.yazılı sınavı soruları karma4.sınıf türkçe dersi 1.dönem 1.yazılı sınavı soruları karma indir . 4. sınıf türkçe dersi 1.dönem 1.yazılı sınavı soruları karma guzelbil sitsinde ücretsiz indir.

Türkç döküman konusunda ,bizler sitemizi tam bir eğitimhane haline getirmek istiyoruz.  Bu çalışmamızda bizlere yardımcı olmak isteyen arkadaşlarımıza minnettar kalırız. Eğitimhane mize katkı sağlamak isteyen takipçilerimiz üstte bildirdiğimiz mail adresine oluşturacağımız eğitimhane adına yollayabilir. Yardımlarınızı eğitimhane den esirgemeyin . Guzelbil ailesi olarak tüm takipçilerimize kaliteli içerik sunma amacımız ilk hedefimizdir. türkç konusunda her türlü matryalinizi bekliyoruz.

 

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu