4.Sınıf Türkçe 1.Dönem 2.Yazılı Soruları

4.Sınıf Türkçe 1.Dönem 2.Yazılı Soruları Yeni

4.Sınıf Türkçe 1.Dönem 2.Yazılı Soruları Yeni

4.Sınıf Türkçe Yazılı Soruları için hazırlanmış olan indirme veya görüntüleme bağlantıları sayfanın aşağısında bulabilirsiniz. 4.Sınıf Türkçe 1.Dönem 2.Yazılı Soruları Yeni dosyasına ait örnek bir görüntü veya yazı aşağıda sunulmuştur. Ayrıca 4.Sınıf Türkçe 1.Dönem 2.Yazılı Soruları kategorisine ve diğer 4.Sınıf Dokümanlarına ait materyalleri bulmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

4.Sınıf Türkçe 1.Dönem 2.Yazılı Soruları

4.Sınıf Türkçe Yazılı ve Sınav Soruları

4.Sınıf Türkçe Testleri

4.Sınıf Tüm Dosya ve Dokümanlar

Dosyaya ait görüntü veya yazı

4.Sınıf Türkçe 1.Dönem 2.Yazılı Soruları Yeni
4.Sınıf Türkçe 1.Dönem 2.Yazılı Soruları Yeni

NEDİM ÖZTAN İLKOKULU TÜRKÇE DERSİ İMLA KURALLARI

EVDE KAL

Bu yıl dördüncü sınıfa geçtim. Arkadaşlarımızı ve okulumuz çok seviyorum. İkinci dönem eski öğretmenimiz emekli olup ayrılınca sınıfımıza yeni bir öğretmen geldi. Derslerimiz eğlenceli geçiyordu. Öğretmenimiz drama çalışmaları yapıyordu. Bazen sınıfta değişik etkinlikler yapıyorduk. Televizyon kanalları sürekli korona virüsten bahsediyordu. Öğretmenimiz sınıfa kolonya ve ıslak mendil getirdi, annelerimiz çantamıza kolonya ve ıslak mendil koydu. İlk derste, derse başlamadan önce sıramızı temizleyip, sınıfımızı havalandırıyorduk. Bir süre sonra Beden Eğitimi ve Oyun dersimizi yapmamaya başladık. Öğretmenimiz “birbirinize dokunmamalıyız, sosyal mesafeye dikkat etmeliyiz, bu nedenle bir süre bu tür oyunlar oynamayacağız” dedi.

Mart ayının ortalarına doğru artık okula gitmemeye başladık. Bu durum önce hoşumuza gitmişti. Bir süre sonra, okulumuzu, arkadaşlarımızı özlemeye başladık. Bu dönemde evde EBA Tv’de dersleri takip edip, öğretmenimizin bize yolladığı çalışmaları yapıyorduk. Şimdi haftada birkaç gün EBA’da canlı ders yapıyoruz. Arkadaşlarımı ve öğretmenimi görebiliyorum, sorular sorabiliyorum. EBA nedir mi dediniz?

–EBA; Eğitim Bilişim Ağı’nın kısa yazılımı. Bilişim teknolojisi donanımlarını kullanmak amacıyla etkin materyaller kullanarak Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından tasarlanan sınıf seviyelerine uygun, güvenilir ve incelemeden geçmiş doğru e-içerikleri bulabileceğiniz sosyal bir platformdur.

Evde kalmaya devam ediyoruz. Evde kalarak virüsün yayılmasını engellemiş oluyoruz…

İlk dört soruyu yukarıdaki metne göre yapınız.

https://www.youtube.com/watch?v=7zlHDzfYzik

Dosyanın indirme bağlantısı

                                                                  

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/guzelbil/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420