6.Sınıf Veli Toplantı Tutanakları

6.Sınıf Veli Tanışma Toplantısı Tutanağı

6.Sınıf Veli Tanışma Toplantısı Tutanağı

6.Sınıf Veli Tanışma Toplantısı Tutanağı için hazırlanmış olan indirme veya görüntüleme bağlantıları sayfanın aşağısında bulabilirsiniz. 6.Sınıf Veli Tanışma Toplantısı Tutanağı dosyasına ait örnek bir görüntü veya yazı aşağıda sunulmuştur. Ayrıca 6.Sınıf Veli Toplantı Tutanakları kategorisine ve diğer 6.Sınıf Dokümanlarına ait materyalleri bulmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

6.Sınıf Veli Toplantı Tutanakları

6.Sınıf Tüm Dosya ve Dokümanlar

6.Sınıf Veli Tanışma Toplantısı Tutanağı

Dosyaya ait görüntü veya yazı

6.Sınıf Veli Tanışma Toplantısı Tutanağı
6.Sınıf Veli Tanışma Toplantısı Tutanağı

GÖRÜŞMELER VE ALINAN KARARLAR

1.Emre DEMİRCİ: “Okulumuza yeni geldim. Bundan önce 9 yıl Şanlıurfa’da görev yaptım. 2013–2014 eğitim-öğretim yılında 6-A sınıfının danışman öğretmeni olarak görevlendirildim. Bu yılın hepimiz için verimli olmasını dilerim. Toplantıya katılan velilerimiz mutlaka katıldıklarını gösterir belgeye imzalarını atsınlar.” dedi.

2.Şengül KOYUNCU: “Okulumuza sabahları ve öğlenleri düzenli olarak gelen bir velimiz sınıf annesi olursa daha yararlı olabilir.” dedi.

3.Emre DEMİRCİ: “Sınıfımızın kuralları sizlerin çocukları tarafından belirlenerek sınıf panomuza asıldı. Bu kuralları mutlaka okuyunuz. Bilgi sahibi olunuz.” dedi.

4.Emre DEMİRCİ: “Sınıfımızdaki öğrenciler genel olarak genel temizlik kurallarına uygun olarak okula gelmektedirler. Kız çocuklarımızın saçları taralı, uzun ise örülmüş olması; erkek çocuklarımızın saçları kısa olması ve tüm öğrencilerimizin haftalık ve günlük bakımlarının yapılmış olarak okula gelmelidir. Ağız ve diş sağlığı en çok ihmal edilen alışkanlıklardan biridir, buna önem verilmesi çocuklarımızın sağlığı açısından önemli olduğundan evde bu alışkanlığın verilmesi gerekmektedir.” dedi. Söz alan Satı DEMİRBAŞ: “Her sabah çocuklarımıza kahvaltı yaptırmalıyız.” dedi.

Dosyanın indirme bağlantısı

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu