8.Sınıf Matematik Kareköklü Sayılar Konu Yaprak Test Soruları Ve Cevapları


 8.Sınıf Matematik Kareköklü Sayılar Konu Yaprak Test Soruları Ve Cevapları

Ortaokul 8.Sınıf Kareköklü Sayılar Teog hazırlık çalışmaları için hazırlanmış olan test sorularıdır , öğrencilerimizin çalışmalarını pekiştirmeeleri için ve genel tekrar yapmaları için sitemizde yayınlanmaktadır.

Öğrencilerimize bu yarışta yardımcı olmak isteyen öğretmenlerimizin , hazırlamış oldukları konu anlatımı , quiz , test, genel tekrar, deneme sınavı ve her türlü hazırlık mateyalini ecemziya01@gmail.com adresine gönderin adınıza yayınlayalım. Eğitime bir katkı da siz sağlayınız.

Yeni eğitim öğretim yılında başarılar dileriz.

Testin cevap anahtarı yakında testin altında yer alacaktır.

555555555558.Sınıf Matematik Kareköklü Sayılar Konu Yaprak Test Soruları Ve Cevapları

 

8.Sınıf Matematik Kareköklü Sayılar Konu Yaprak Test Soruları Ve Cevapları

kareköklü yaprak test , matematik teog hazırlık, cevap anahtarı , tarama ,konu testi

admin hakkında 26885 makale
Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın