1.dönem kimya dersi 9.sınıf 2.yazılı sınav soruları çalışması


kimya dersi 9.sınıf 1.dönem 2.yazılı sınav soruları

1.dönem kimya dersi 9.sınıf 2.yazılı sınav soruları çalışması 1 Ocak 2017 de 9. Sınıf Kimya Dersi Yazılı Soruları bölümüne eklenmiştir. 1.dönem kimya dersi 9.sınıf 2.yazılı sınav soruları çalışması indir . 1.dönem kimya dersi 9.sınıf 2.yazılı sınav soruları çalışması guzelbil.com . Kimya yazılı soruları öğretmenler terafından yeni eeğitim öğretim yılı için hazırlandı ve sitemizde sizler için paylaşılmaktadır.

Çalışmalarınızın yayınlanmasını istiyorsanız her türlü dosyanızı guzelbil01@gmail.com adresine yollayın adınıza yayınlayalım.

admin hakkında 28032 makale
Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın