Genel

atom karınca şifo meehmet ve sarı fırtına hangi takımın futbolcuların lakabıdır

28 kasım 2016‘da 637 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması . kolunuzu duvara yüzünüzü kolunuza dayayıp 100 e kadar sayıyorsanız hangi oyunu oynuyorsunuzdur. Atv’de yayınlanan ve en çok izlenen yarışmalar ararında bulunan Milyoner yarışmasının soru ve cevapları www.guzelbil.com adresinde bulunabilir.

28 Kasım 2016 da 637 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışmasında sorulan Sorusunun cevabını sizin için yazdık. Cevap Aşağıdadır.

28 Kasım 2016‘da 637 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevapları burada olacak , 28 Kasım 2016‘da 637 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevaplarını sizler için anında yayınlayacağız ,28 K asım 2016‘da 637 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevaplarını guzelbil.com adresinde bulabilirsiniz.  En hızlı ve doğru cevaplarıyla 28 Kasım 2016‘da 637  bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması takip et.2 Kasım 2016‘da 630 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevapları

Sorulan Sorunun cevabını bilen izleyizciler , Cevabı yorumlar kısmına yazrak katkıda bulunabilirler

cevap:beşiktaş

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu