2. Grup Harfler omütüy 2019-2020

b harfi hissettirme 1. Sınıf İlkokuma B Sesi Hissettirme farkında olma yazma Çalışma kağıdı

b harfi hissettirme 1. Sınıf İlkokuma B Sesi Hissettirme farkında olma yazma Çalışma kağıdı dosyası . elani hece kelime çalışması 1.sınıf İlkokuma 2.grup harfler 2016-2017 özgün sayfası.b harfi hissettirme 1. Sınıf İlkokuma B Sesi Hissettirme farkında olma yazma Çalışma kağıdı 24 Kasım 2016’da 2. Grup Harfler İtobu kategorisine eklenmiştir.

Açıklama: b harfi hissettirme

İtobu etkinlikleri çalışması tüm öğretmenlere umarım faydalı olur.

b harfi hissettirme 1 Sınıf İlkokuma B Sesi Hissettirme farkında olma yazma

elani hece kelime çalışması 1.sınıf İlkokuma 2.grup harfler

2016-2017 b harfi hissettirme 1. Sınıf İlkokuma B Sesi Hissettirme farkında olma yazma Çalışma kağıdı indir . elani hece kelime çalışması 1.sınıf İlkokuma 2.grup harfler guzelbil.com .

Siz değerli öğretmenlerimiz görüş ve eleştrilriniz bizim için değerlidir. Yaptığımız çalışmalar hakkındaki görüşlerinizi Yorum kısmında paylaşabilirsiniz. Ayrıca kendinize ait her türlü etkinlik, yazılı sorusu , çalışma kağıdı ve tüm dosyalarınızı ecemziya01@gmail.com adresine yollamanız haline adınıza yayınlanacaktır. Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

b harfi hissettirme 1. Sınıf İlkokuma B Sesi Hissettirme farkında olma yazma Çalışma kağıdı

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu