Sağlık

Burçlara Güre Diyet ve Beslenme Nasıl Olmalıdır (Terazi Burcu)

TERAZİ BURCU: Terazi burcunun bol yağlı ,sosis ve tatlıya olan düşkünlüğü tuzu sevmeleri en büyük handikaplarıdir.  Bu nedenle
Sağlıklı beslenmek ve zayıflamak isteyen terazi burcu insanının düzenli spor yapması ve alkali yiyecekler tüketmesi gerekir. Yağlı tuzlu ve şekerli yiyeceklerden mümkün olduğunca uzak durmalıdır. Diyetlerinde her türlü sebzenin yanısıra tüm taze ve kuru baklagiller , sarımsak , soğan , Beta karoten içeren sebzeler ile beslenmelidir. Kırmızı et tüketmeleri bu borç için tavsiye edilen bir husustur.

Diğer burçlar için tıklayınız

www.guzelbil.com

admin

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

İlgili Makaleler

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu