NEDİR,NEREDE,NASIL,KİMDİR

Dünyanın En Küçük Kuşu Hangisidir, En Küçük Kuşun Adı Nedir, En Küçük Kuş

Dünyanın En Küçük Kuşu

En küçük kuş ARI KUŞUarı sinek kuşu” olarak bilinen kuştur. Sine kuşunun bu türü Karayip adalarında yaşamakta ve 1,8 gram ağırlığıyla dünyanın en küçük kuşu olarak bilinmektedir.

Sinek kuşları türlerine göre saniyede 15 ile 80 defa kanat çırpabilmektedirler. Bu özellikleriyle havada sabit durabilmektedirler. Sine kuşları genellikle çiçek özleriyle beslenmektedirler.

arı kuşu

Dünyanın En Küçük Kuşu Hangisidir

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/guzelbil/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420