NEDİR,NEREDE,NASIL,KİMDİR

Düvel nedir,düvel ne demek,düvel kavramının anlamı ve açıklaması

Düvel nedir,düvel ne demek,düvel kavramının anlamı ve açıklaması

Düvel: Eski dilde devlet ya da devletler manasına gelmektedir.

Düvel-i Muazzama yani büyük devletler demektir. Peki kimdir bu düvel-i Muazzama İngiltere, Fransa ,Almanya, Avusturya, Macaristan, Rusya ve İtalya’dan meydana gelmektedir. Örneğin 7 düvel 1 olsa Onunla başa çıkmaz dendiği zaman 7 tane büyük devlet bir olsa Onunla başa çıkamaz manasında kullanılır.

Düvel nedir,düvel ne demek,düvel kavramının anlamı ve açıklaması

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/guzelbil/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420