2. Grup Harfler omütüy 2019-2020

elani harfleri hece okuma 1.sınıf İlkokuma Yazma Elani Sesleri Okuma Heceleri çalışması

elani harfleri hece okuma 1.sınıf İlkokuma Yazma Elani Sesleri Okuma Heceleri çalışması dosyası . elani hece kelime çalışması 1.sınıf İlkokuma 2.grup harfler 2016-2017 özgün sayfası.elani harfleri hece okuma 1.sınıf İlkokuma Yazma Elani Sesleri Okuma Heceleri çalışması 12 Kasım 2016’da 2. Grup Harfler (İtobu) 2016-2017 kategorisine eklenmiştir.

Açıklama: Elanı sesleri hece okuma alıştırmaları

İtobu etkinlikleri çalışması tüm öğretmenlere umarım faydalı olur.

elani harfleri hece okuma 1 sınıf İlkokuma Yazma Elani Sesleri Okuma Heceleri çalışması

elani hece kelime çalışması 1.sınıf İlkokuma 2.grup harfler

elani harfleri hece okuma 1.sınıf İlkokuma Yazma Elani Sesleri Okuma Heceleri çalışması indir . elani hece kelime çalışması 1.sınıf İlkokuma 2.grup harfler guzelbil.com

Siz değerli öğretmenlerimiz görüş ve eleştrilriniz bizim için değerlidir. Yaptığımız çalışmalar hakkındaki görüşlerinizi Yorum kısmında paylaşabilirsiniz. Ayrıca kendinize ait her türlü etkinlik, yazılı sorusu , çalışma kağıdı ve tüm dosyalarınızı ecemziya01@gmail.com adresine yollamanız haline adınıza yayınlanacaktır. Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu