Genel

en derin noktası 3 metre olan göl 7. harfli gizemli kelime oyunu

Büyük Ancak En Derin Noktasının Derinliği 3 Metre Olan Göl Hangisidir ? sorusu 25 ocak 2017 de Antalyadan CANSU arkadaşımızdan geldi.

Sorunun cevabını daha önce vermiştik , yani sitemizde mevcuttur ancak burada tekrar vermekten sakınca göremiyoruz.

en derin noktası 3 metre olan göl: Marmara Denizi’nin 15 km güneyinde ve Bursa ilinin 30 km batısında , Mustafa Kemalpaşa ilçesinin doğusu ve Bursa Karacabey karayolunun güneyinde 40° 12′ kuzey, 28° 40′ doğu koordinantları arasında yer alan ULUBAT ‘ dır. GİZEMLİ KELİME OYUNUNDAKİ TÜM SORULARIN CEVABINI SİTEMİZDE BULABİLİRSİNİZ.

en derin noktası 3 metre olan göl 7. harfli gizemli kelime oyunu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEVAP :ULUBAT

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/guzelbil/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420