Genel

Etüt Merkezleri ve Dersaneler Kapanacak

Etüt Merkezleri Kapanacak

Etüt Merkezleri ve Dersaneler Kapanacak

Covid-19 önlemleri kapsamında alınan kararlardan eğitim-öğretimin de büyük bir pay aldığını görmekteyiz. Bu bakımdan Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı tüm eğitim kurumları yani okul öncesi, ilköğretim,orta okul, liseler ve dengi okullar meslek liseleri ve özel etüt merkezleri ,özel dershaneler, destekleme kursları da dahil olmak üzere bütün Eğitim Kurumları 4 Ocak tarihine kadar uzaktan eğitim yani Online olarak eğitim öğretimlerine devam edecektir.Öğrenci ve velilerin en çok merak ettiği konu ise Sınava hazırlanan 8 . sınıflar ile 12 . sınıfların destekleme kursları ve etüt merkezleri ya da Dershaneleri’nin yani özel ders aldıkları sınava hazırlandıkları kursların kapatılıp kapatılmayacağı Milli Eğitim Bakanlığı’nın yapmış olduğu açıklamada. Bu soruların cevabı net bir şekilde ortadadır Şöyle ki 4 Ocak tarihine kadar Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı tüm eğitim kurumları cümlesinde etüt merkezleri ve dershanelerde bulunmaktadır.
Kısaca öğrenci ve velilerimizin Merak ettiği sorunun cevabı evettir yani etüt merkezleri destekleme kursları ve dershaneler 4 Ocak tarihine kadar kapalı olacak ve eğitimlerini online yani uzaktan eğitim şeklinde devam edeceklerdir.

Guzelbil.com olarak tüm haber ve bilgileri doğru olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Soru ve önerilerinizi yorum kısmında bizlere kısaca yazın en kısa sürede cevap verilecektir. Değerli takipçilerimiz sitemiz en güncel en doğru ve en güzel haberleri sizin için derleyip paylaşacağız.

Etüt Merkezleri ve Dersaneler Kapanacak

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu