Nişan yüzükleri takarken nasıl konuşma yapılır hazır metin ,Nişan töreni Konuşma metni


Yüzük Takma Töreninde Yapılacak Konuşma

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Değerli misafirler Aynur ve Emrah’ın çağrısına duyarsız kalmayıp bu güzel günü onlarla paylaşmaya geldiğiniz için onlar adına teşekkür eder ve hoş geldiniz diyorum.

Yaşamlarını beraber geçirmeye karar veren ve bu kararlarını resmi bir zemine oturtarak herkese ilan etmek isteyen genç çiftimiz bu ilanın sembolü olan yüzüklerin takılması onuruna beni uygun gördükleri için ayrıca kendilerine teşekkür ediyorum.

Aynur ve Emrah’ın beraber geçirmeye karar verdikleri ömürleri boyunca birbirlerine sadakatle bağlı kalmaları , birbirlerine karşı olan saygı ve sevgilerini daim tutmaları temennisiyle yüzükleri bağlayan bu kurdeleyi sizlerinde şahitliğinde ve İzninizle kesmek istiyorum.

Bu kurdelenin kesilmesine rızanız var mı? Bu izdivaca şahitlik edip izin veriyor musunuz.

O halde her günün bugün tadından olması dileğiyle kurdeleyi kesiyor ve genç çiftimize Mutluluklar diliyorum.

Nişan yüzükleri takarken nasıl konuşma yapılır hazır metin ,Nişan töreni Konuşma metni

 

admin hakkında 28033 makale
Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın