NEDİR,NEREDE,NASIL,KİMDİR

Gliserin Nedir , Gliserin Nerede Satılır, Glisrin Fiyatı

Gliserin Nedir , Gliserin Nerede Satılır

Gliserin

Bu kimyasal madde sıvıda ve alkolde karışım olan, buna karşın eter ve kloroformda çözünemeyen higroskopik bir sıvı türüdür.

Kullanıldığı alanlar: diş macunu, ilaç, kozmetikte, sıvı sabunlarda, tütün ürünleri ve gıda ürünlerinde bileşen olarak kullanılmaktadır.

Ayrıca, Yapıştırıcılarda nemlendirici, tekstilde, kaplama ve mürekkeplerde dağıtıcı ve gıda bileşenleri alanında da kullanılmaktadır.

Fiyatı: 50 mg. 5 TL , 1 litresi yaklaşık 21 TL civarındadır. Ayrıca gliserin az miktarlar halinde de bulunabilir. Örneğin 4 yada 5 liralık miktarlarda satınalınabilir.

Nerede Satılır: Aktarlarda ve Kimyasal ürünler satılan her yerde satılır.

Gliserin Nedir , Gliserin Nerede Satılır

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/guzelbil/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420