Genel

Gözlüklerde burnu tutan kısmı nasıl ifade edilir ne denir

Ali Sunal’ın sunumuyla SHOW tv de perşembe akşamları yayınlanan bir sorun mu var yarışmasında sorulan sorunun cevabı aşağıdadır.

Bir sorun mu var 10.Bölüm 8 Haziran 2017 Perşembe yayınlanan yarışmasında sorulan sorunun cevabı aşağıdadır. bir sorun mu var yarışmasının soru ve cevaplarını sitemizde takip edebilirsiniz. 8 Haziran 2017 Perşembe yayınlanan bir sorun mu var yarışmasında sorulan sorunun cevabı aşağıda verilmiştir. Tv de yayınlanan bir sorun mu var adlı yarışmada sorulan bütün soruların yanıtlarını guzelbil.com sitesinde bulmanız mümkün.

bir sorun mu var yarışma

Soru :Gözlüklerde burnu tutan kısmı nasıl ifade edilir ne denir

Cevap:papuç

Sorunun cevabını bilen ziyaretçilerimiz , cevaplarını YORUM kısmında paylaşabilirler.

Ali Sunalın sunumuyla SHOW tv de perşembe akşamları yayınlanan bir sorun mu var yarışmasında sorulan sorunun cevabı sitemizdedir.

Bir sorun mu var yarışmasındabaşarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Ali Sunal’ın sunumuyla SHOW tv de perşembe akşamları yayınlanan bir sorun mu var yarışmasında sorulan sorunun cevabı aşağıdadır.

10.Bölüm 8 Haziran 2017 Perşembe yayınlanan bir sorun mu var yarışması

Ali Sunal’ın sunumuyla SHOW tv de perşembe akşamları yayınlanan bir sorun mu var yarışmasında soru ve cevapları

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/guzelbil/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420