HAKKIMIZDA

Sevgili takipçilerimiz ; eğitim ve diğer her alandaki değişiklikleri takip ederek , değişen müfredatlar ve bilgi birikimleri doğrultusunda yenilikçi bir yaklaşımdan yanaolan guzelbil.com sitesi 2015-2016 yılında bilginin her alanında yenilik ve bilgi birikimine devam edecektir. guzelbil.com dünyadaki tüm alanlarda meydana gelen yenilikleri ,ülkemizde eğitim alanında oluşan her türlü gelişmeyi takip ederek siz takipçilerimize hizmet vermeye devam edecektir.  guzelbil.com  sitesinde bulunan tüm döküman ve bilgiler kategorileştirilerek , bilgilere kolayca ulaşabileceğiniz şekilde düzenlenmiştir.

İlkokul ve ortaöğretim derslerinin tamamını kapsayan bir soru ve bilgi bankası oluşturulmuş , bu bilgi ve sorulara sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

guzelbil.com kurulduğu 2014 yılında bu güne kısa süre içinde kaliteli ve özgün içeriği ile siz değerli ziyaretçilerimizle üst sıralara çıkmıştır.

Diğer internet sitelerindeki kopya ve benzer içerik olumsuzluğunu ortadan kaldırmak için , sizlere daha kaliteli hizmet vermek için guzelbil.com sitesini kurmuş bulunuyorum. Doğru v değerli bilgiler paylaşarak ziyaretçilerimizin memnuniyeti temel hedefimizdir.

Her alandaki güzel ,güncel ,doğru bilgi ve belgelere sitemizde kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ben felsefe öğretmeni ziya özcan , içerik konusunda sorumluyum , Çukurova Üniversitesi felsefe grubu öğretmenliği bölümünde mezun oldum , şu anda Adana Salbaş Anadolu Lisesinde görev yapmaktayım.

Siteyi Tenik Admin olarak Taylan Şimşek kontrol etmektedir.

Siz ziyaretçilerimizin istek ve eleştirileri doğrultusunda sitemizi geliştirmek ve dahada zenginleştirmek büyük hedeflerimizdendir.

İletişim bilgileri:

Tel: 5057977687

e_mail: [email protected]

Facebook Sayfası

Başa dön tuşu