Genel

Hangi müzede sanat eserlerini farelerin kemirmelerini engellemek için kediler beslenmektedir

Kim Milyoner olmak ister yılbaşı  özel bölümü soru ve cevapları www.guzelbil.com adresinde bulunabilirler.yılbaşı  özel bölümü Kim Milyoner olmak ister yarışmasında sorulan Sorusunun cevabını sizin için yazdık. Cevap Aşağıdadır.

Kim Milyoner olmak ister yılbaşı  özel bölümü soru ve cevapları soru ve cevapları yılbaşı  özel bölümü Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevaplarını sizler için anında yayınlayacağız ,yılbaşı  özel bölümü Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevaplarını guzelbil.com adresinde bulabilirsiniz.  En hızlı ve doğru cevaplarıyla yılbaşı  özel bölümü Kim Milyoner olmak ister yarışması takip et. yılbaşı  özel bölümü milyoner

Kim Milyoner olmak ister 695.bölüm soru ve cevapları Sorulan Sorunun cevabını bilen izleyizciler Cevabı yorum kısmına yazrak katkıda bulunabilirler.

Soru :Hangi müzede sanat eserlerini farelerin kemirmelerini engellemek için kediler beslenmektedir

CEVAP:Hermitage Müzesi

yılbaşı  özel bölümü Kim Milyoner olmak ister yarışmasında sorulan Sorusunun cevabını sizin için yayınlıyoruz

Cevapları bilen takipçilerimizin , cevaplarını YORUM kısmında paylaşmaları faydalı olacaktır.

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/guzelbil/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420