KİM MİLYONER OLMAK İSTER SORULARI

Hangisi Satış fiyatlarında büyük miktarda indirime giren dükkanların vitrinlerinde sıkça görülen komik bir ifadedir? 12 Nisan 2016 Milyoner

12 Nisan 2016‘da Kim Milyoner olmak ister yarışmasında sorulan “. hangisi satış fiyatlarında büyük miktarda indirime giren dükkanların vitrinlerinde sıkça görülen komik bir ifadedir?” Sorusunun cevabını sizin için yazdık. Cevap Aşağıdadır.

miyoner

 

 

 

 

 

 

Soru ve cevap: hangisi satış fiyatlarında büyük miktarda indirime giren dükkanların vitrinlerinde sıkça görülen komik bir ifadedir?

A) hariç bitti

B) Öküz öldü

C) Yol Göründü

D) Patron çıldırdı

 

Cevap: Patron çıldırdı

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu