Genel

hiroşima’da 1945’te ölenleri anmak için yanan barış ateşi anıtı’nda 1964’ten beri yanan ateş ne zaman söndürülecektir

hiroşima’da 1945’te ölenleri anmak için inşa edilen Barış ateşi anıtı’nda 1964’ten beri sürekli yanan ateş ne zaman söndürülecektir ? Atv’de yayınlanan ve en çok izlenen yarışmalar ararında bulunan Milyoner yarışmasının soru ve cevapları www.guzelbil.com adresinde bulunabilir.

5  2016‘da 638 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışmasında sorulan Sorusunun cevabını sizin için yazdık. Cevap Aşağıdadır. 5  Aralık 2016‘da 638 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevapları burada olacak , 5  Aralık2016‘da 638 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevaplarını sizler için anında yayınlayacağız , 5  Aralık 2016‘da 638 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevaplarını guzelbil.com adresinde bulabilirsiniz.  En hızlı ve doğru cevaplarıyla 5  Aralık 2016‘da 638 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması takip et.2 Kasım 2016‘da 630 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevapları

Sorulan Sorunun cevabını bilen izleyizciler , Cevabı yorumlar kısmına yazrak katkıda bulunabilirler

cevap:nükler silahlar imha edilince

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu