3. Grup Harfler (öridsb) 2019-2020

I harfi etkinliği 1. Sınıf İlkokuma Yazma I Sesi Çalışma sayfaları

Kırösü Sesler Çalışması

I harfi etkinliği 1. Sınıf İlkokuma Yazma I Sesi Çalışma sayfaları dosyası 25 kasım 2016 da 3. Grup Harfler Kırösü kategorisine eklenmiştir

I harfi etkinliği 1 Sınıf İlkokuma Yazma I Sesi Çalışma sayfaları

I harfi etkinliği 1. Sınıf İlkokuma Yazma I Sesi Çalışma sayfaları 2016-2017 eğitim yılı için hazırlandı. I harfi etkinliği 1. Sınıf İlkokuma Yazma I Sesi Çalışma sayfaları örneği .I harfi etkinliği 1 Sınıf İlkokuma Yazma I Sesi Çalışma sayfaları değerlendirmesi.

Değerli öğretmenlerimizden çalışmalarını guzelbil01@gmail.com adresinee yollamalarını beekliyoruz. Çalışmalarınız adınıza yayınlanacaktır.

Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu