NEDİR,NEREDE,NASIL,KİMDİR

İspanyolet Nedir, İspanyolet Ne Demektir?

İspanyolet Nedir, İspanyolet Ne Demektir?

İspanyolet Nedir, İspanyolet Ne Demektir?

İspanyolet kavramı:Pencere kanatlarını kapadıktan sonra sürgülemeye yarayan ve ortasında her iki yana işleyen tutacak yeri bulunan uzun demir sürgüye verilen isimdir.

Açıklama -İspanyolet kilit nedir? Elbise dolabı, büro dolabı vb. eşyaların kapaklarına takılan, sürgü kolları ile kapağın altından ve üstünden kilitleme yapan bir gömme kilit türüne verilen isimdir.

İspanyolet pencerelerin daha iyi kapanması ve hava geçirmemesi için uygulanan bir sistemdir.

İspanyolet Nedir, İspanyolet Ne Demektir?
İspanyoletin ne olduğuna dair bi çok tanım vardır ancak, bu tanımlar spesifik tarzda olan tanımlardır.
Bu kavramı bir kilit türüne karşılık gelen asıl anlam taşımaktadır.
Diğer tanımalr sizleri aldatmasın bu bir tür kilittir.

 

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/guzelbil/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420