3. Grup Harfler (öridsb) 2019-2020

K harfi çalışması 1.sınıf k sesi kırösü 3.grup harfler çalışması 21

                                    KRÖSÜ SESLERİ K SESİ ÇALIŞMASI

K sesi metin çalışması kırösü 3.grup harfler k harfi etkinliği 1.sınıf yeni dosyası 2 Aralık 2016’da 3.Grup Harfler Kırösü kategorisine eklenmiştir.

K harfi çalışması 1 sınıf k sesi kırösü 3.grup harfler çalışması 21

K harfi çalışması 1.sınıf k sesi kırösü 3.grup harfler çalışması 21K harfi çalışması 1.sınıf k sesi kırösü 3.grup harfler çalışması 21 indir . K sesi metin çalışması kırösü 3.grup harfler k harfi ilkokuma .

Öğretmen arkadaşlarımız kendi ürünleri olan soru, test, etkinlik, yazılı soruları , dikte çalışması , ilk okuma sayfaları , çalışma kağıtları ,ilkokul sesler çalışması ve her türlü dosyasını guzelbil@gmail.com adresine yolllamaları halinde adlarına yayınlanacaktır.

K harfi çalışması 1.sınıf k sesi kırösü 3.grup harfler çalışması 21

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu