3. Grup Harfler (öridsb) 2019-2020

K harfi ev ödevi 1. Sınıf K Sesi Kelime Cümle Yazma Metin çalışması

K harfi ev ödevi 1. Sınıf K Sesi Kelime Cümle Yazma Metin çalışması dosyası . 2016-2017 K harfi ev ödevi 1. Sınıf K Sesi Kelime Cümle Yazma Metin çalışması örneği .K harfi ev ödevi 1. Sınıf K Sesi Kelime Cümle Yazma Metin çalışması 25 Kasım 2016’da 3. Grup Harfler kırösü kategorisine eklenmiştir.

Açıklama:kırösü s sesi çalışması 3. Grup Harfler kırösü kategorisinde bulunmaktadır
Çalışmalarınızda Şimdiden kolay gelsin. Teşekkürleriniz bizleri mutlu eder.

kırösü K harfi çalışmalarınızı paylaşın herkes faydalansın.

K harfi ev ödevi 1 Sınıf K Sesi Kelime Cümle Yazma Metin çalışması

s sesi 1.sınıf kırösü ilkokuma 3.grup harfler K harfi ev ödevi 1. Sınıf K Sesi Kelime Cümle Yazma Metin çalışması indir . kırösü K ses çalışması guzelbil.com

Siz değerli öğretmenlerimiz görüş ve eleştrilriniz bizim için değerlidir. Eğitimhane mize katkılarınızı bekliyor ve yaptığımız çalışmalar hakkındaki görüşlerinizi Yorum kısmında paylaşabilirsiniz. Ayrıca kendinize ait her türlü etkinlik, yazılı sorusu , çalışma kağıdı ve tüm dosyalarınızı guzelbil01@gmail.com adresine yollamanız haline adınıza yayınlanacaktır. Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Paylaşımlarınızı bekliyoruz. Paylaşımlar arttıkça eğitim öğretim kolaylaşacaktır. eğitimhane olma yolundaki çalışmalarımız devam ediyor, siz de Eğitimhane olmamızı arzu ediyorsanız yardımlarınızı esirgemeyin eğitimhane den

 

K harfi ev ödevi 1. Sınıf K Sesi Kelime Cümle Yazma Metin çalışması

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu