3. Grup Harfler (öridsb) 2019-2020

k hece tüm çalışması 1.sınıf İlkokuma Yazma 3. Grup Sesler K Sesi İle İlgili Bütün Heceler etkinliği

k hece tüm çalışması 1.sınıf İlkokuma Yazma 3. Grup Sesler K Sesi İle İlgili Bütün Heceler etkinliği dosyası 30 Kasım 2016’da 3.Grup Harfler Kırösü kategorisine eklenmiştir.

k hece tüm çalışması 1 sınıf İlkokuma Yazma 3. Grup Sesler K Sesi

Kırösü Ö sesi çalışması 1.sınıf 3.grup harfler ö okuma yazma etkinliği 35k hece tüm çalışması 1 sınıf İlkokuma Yazma 3. Grup Sesler K Sesi İle İlgili Bütün Heceler etkinliği 2016-2017 . k hece tüm çalışması 1 sınıf İlkokuma Yazma 3. Grup Sesler K Sesi İle İlgili Bütün Heceler etkinliği guzelbil

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu