25 Ağustos 769. bölüm 2018 Kim Milyoner olmak ister soru ve cevapları


25 Ağustos 769. bölüm 2018 Kim Milyoner olmak ister soru ve cevapları www.guzelbil.com adresinde bulunabilirler.Kim Milyoner olmak ister yarışmasında sorulan Sorusunun cevabını sizin için yazdık. Cevap Aşağıdadır.

Kim Milyoner olmak ister 25 Ağustos 769. bölüm Kim Milyoner olmak ister soru ve cevapları soru ve cevapları  Kim Milyoner olmak ister Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevaplarını sizler için anında yayınlayacağız ,25 Ağustos 769. bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevaplarını guzelbil.com adresinde bulabilirsiniz.  En hızlı ve doğru cevaplarıyla bölüm Kim Milyoner olmak ister Kim Milyoner olmak ister yarışması takip et. bölüm Kim Milyoner olmak ister

Kim Milyoner olmak ister 695.bölüm soru ve cevapları Sorulan Sorunun cevabını bilen izleyiciler Cevabı yorum kısmına yazarak katkıda bulunabilirler.

Soru : hoyrattır bu akşam üstleri daima dizisiyle başlayan olvido adlı şiir kime aittir

CEVAP:Ahmet muhit dranas

Soru : Angkor wat hangi ülkededir,nerededir ,büyük dini yapı

CEVAP:kamboçya

Soru : hasta olduğunu düşünen kişiye doktor etkisiz bir hap verip ağrın geçecek ancak midende yanma oluşabilir dedikten sonra o kişinin midesini yandığını hissetmesi hangisine örnektir

CEVAP:nosebo

Soru : belgesellerde günümüz dünyası dinozorları şeklinde bahsedilen hangisidir nedir

CEVAP:hindiler

bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışmasında sorulan Sorusunun cevabını sizin için yayınlıyoruz

Cevapları bilen takipçilerimizin , cevaplarını YORUM kısmında paylaşmaları faydalı olacaktır. 25 Ağustos 769.  bölüm 2018 Kim Milyoner olmak ister.

admin hakkında 26660 makale
Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın