Komşuya giden ev hanımları kısa sürede eve dönmek için genellikle hangisini söylediler


komşuya giden ev hanımları kısa sürede eve dönmek için genellikle hangisini söylediler ? 14 OCAK 2017 648 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışmasında sorulan Sorusunun cevabını sizin için yazdık. Cevap Aşağıdadır.

14 OCAK 2017 648 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevapları burada olacak ,14 OCAK 2017 648 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevaplarını sizler için anında yayınlayacağız , 14 OCAK 2017 648 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevaplarını guzelbil.com adresinde bulabilirsiniz.  En hızlı ve doğru cevaplarıyla  14 OCAK 2017 648 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması takip et.2 Kasım 2016‘da 630 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevapları

Sorulan Sorunun cevabını bilen izleyizciler , Cevabı yorumlar kısmına yazrak katkıda bulunabilirler

Cevap:ocakta Yemeğim var

admin hakkında 28032 makale
Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın