3. Grup Harfler (öridsb) 2019-2020

Kırösü Ö sesi çalışması 1.sınıf 3.grup harfler ö okuma yazma etkinliği 37

KIRÖSÜ Ö SESİ ÇALIŞMASI

İlkokul 2016-2017 eğitim yılı Kırösü Ö sesi çalışması 1.sınıf 3.grup harfler ö okuma yazma etkinliği 37 dosyası .2016-2017 ö özgün sesi 1.sınıf kırösü ilkokuma 3.grup harfler Ö yeni Sesi çalışma sayfaları örneği .Ö sesi 1 sınıf ilkokuma 3.grup harfler ö grup Sesi çalışma etkinliği Çalışması 27 Kasım 2016’da 3. Grup Harfler kırösü  kategorisine eklenmiştir.

Açıklama:kırösü Ö kırösü sesi çalışması 3. Grup Harfler kırösü kategorisinde bulunmaktadır
Çalışmalarınızda Şimdiden kolay gelsin. Teşekkürleriniz bizleri mutlu eder.

kırösü Ö harfi çalışmalarınızı paylaşın herkes faydalansın.

Kırösü Ö sesi çalışması 1.sınıf 3 grup harfler ö okuma yazma etkinliği 37

Kırösü Ö sesi çalışması 1.sınıf 3.grup harfler ö okuma yazma etkinliği 35Ö sesi 1.sınıf kırösü ilkokuma 3.grup harfler Ö çalışma Sesi çalışma sayfaları etkinliği indir . kırösü ö ses çalışması guzelbil.com adresne belgeelerinizi yollayın eğitimhane mise destek olun . Kırösü Ö sesi çalışması 1.sınıf 3.grup harfler ö okuma yazma etkinliği 37

Siz değerli öğretmenlerimiz görüş ve eleştrilriniz bizim için değerlidir. Yaptığımız çalışmalar hakkındaki görüşlerinizi Yorum kısmında paylaşabilirsiniz. Ayrıca kendinize ait her türlü etkinlik, yazılı sorusu , çalışma kağıdı ve tüm dosyalarınızı guzelbil01@gmail.com adresine yollamanız haline adınıza yayınlanacaktır. Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Paylaşımlarınızı bekliyoruz. Paylaşımlar arttıkça eğitim öğretim kolaylaşacaktır.

ö sesi çalışması kırösü 1.sınıf 3.grup harfler ö okuma yazma etkinliği indir

Kırösü Ö sesi çalışması 1.sınıf 3.grup harfler ö okuma yazma etkinliği 37

Eğitimhane haline gelmek isteyen sitemiz tüm ziyaretçilerimizden destek bekliyor . Sizde eğitimhane yada bilgihane  , eğitimhane dosya bankası olarak sizlere hizmet etme niyetindeyiz . sizlerde eğitimhane olarak bilinen sitemize yardımcı olmak isterseniz guzelbil01@gmail.com adresine yollamanız 

 

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu