4. grup harfler (zçgşcp) 2019-2020

mdşycz pano görsellri 1.sınıf 4. Grup sesler mdşycz Pano İçin resimler

mdşycz pano görsellri 1.sınıf 4. Grup sesler mdşycz Pano İçin resimler 1 Aralık 2016’da 4. grup harfler mdşycz kategorisine eklenmiştir.

mdşycz pano görsellri 1.sınıf 4. Grup sesler mdşycz Pano İçin resimler çalışması

mdşycz pano görsellri 1.sınıf 4 Grup sesler İçin resimler

ggggggggggg

mdşycz pano görsellri 1.sınıf 4. Grup sesler mdşycz Pano İçin resimler indir . ilkokuma yazma mdşycz pano görsellri 1.sınıf 4. Grup sesler mdşycz Pano İçin resimler etkinliği 2016-2017

Bizler sitemizi tam bir eğitimhane haline getirmek istiyoruz.  Bu çalışmamızda bizlere yardımcı olmak isteyen arkadaşlarımıza minnettar kalırız. Eğitimhane mize katkı sağlamak isteyen takipçilerimiz üstte bildirdiğimiz mail adresine oluşturacağımız eğitimhane adına yollayabilir. Yardımlarınızı eğitimhane den esirgemeyin . Guzelbil ailesi olarak tüm takipçilerimize kaliteli içerik sunma amacımız ilk hedefimizdir.

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu