Bilgisayarda ofis programları 1.Dönem 1.Uygulama yazılı sınavı Soruları İndir


  😡  x–KARABAĞLAR YEŞİLYURT İMKB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ 2015-2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1.DÖNEM BİL.OFİS PRG.DERSİ 1.UYGULAMALI YAZILI SINAV SORULARIDIR.–x 😡 

 ➡  x1. Belgenize üst bilgi ekleyerek buraya BİL.OFİS PRG. DERSİ SINAVI yazınız ve bu yazınızı kırmızı renkte, 12 punto, italik, kalın ve ortalı şekilde ayarlayınız.(15 puan)

 ➡  x2. Belgenize alt bilgi ekleyiniz sağa hizalı ADINIZI SOYADINIZI SINIF VE NUMARANIZI ALT ALTA yazarak metin vurgu rengini sarı olarak ayarlayınız. (5 puan)

 ➡  x3. Aşağıdaki metni yazınız ve aşağıda belirtilen şekilde yeniden düzenleyiniz.——–
Mustafa Kemal’in milleti için yaptığı devrimlerden en önem verdiklerinden biri de eğitimdir. Bunu kendisi de her fırsatta dile getirmiştir. Öğretmenlere düşen görev O’nun izinden yürümektir.———-
M. Kemal ATATÜRK

Bilgisayarda ofis programları

—A) Metni iki yana yaslayınız.<<
—B) Metinin bitimindeki M. Kemal ATATÜRK ismini sağa hizalayınız.<<
—C)metnin satır aralığını 1.15 cm olarak ayarlayınız.<<
—D) metne paragraf başı yapınız.<<
—E)metin sonundaki M. Kemal ATATÜRK ismine dış kenarlık veriniz. (toplam 20 puan)<<

Bilgisayarda ofis programları

Yazılının tamamını indirmek için buraya tıklayınız
www.guzelbil.com

admin hakkında 28032 makale
Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.