Cihat Arman Kimdir,Cihat Arman’ın Mesleği,Cihat Arman Hayatı

Cihat Arman Kimdir,Cihat Arman'ın Mesleği,Cihat Arman Hayatı

Cihat Arman Kimdir,Cihat Arman’ın Mesleği,Cihat Arman Hayatı

Cihat Arman Kimdir,Cihat Arman'ın Mesleği,Cihat Arman HayatıCihat Arman: Cihat Arman 1919 yılında İstanbul’da ölmüştür doğumu bilinmemektedir Türkiye’nin en ünlü kalecilerinden futbola Galatasaray Lisesi’ndeki öğrencilik yıllarında başlamıştır Ankara’da Gençlerbirliği kulübünde yetişti Daha sonra ise İstanbul’da güneş takımına geçmiştir 1939 yılında sonra 14 yıl Fenerbahçe Kulübü’nün kalecisini korudu 1941’de 1953’te kadar takım kaptanlığı yaptı İlk defa 1936’da 17 yaşındayken seçildiği milli takımda 13 kez forma giydi ve 9 kez de takım kaptanlığını yaptı.
Kaleciliği bıraktıktan sonra Beyoğlu spor, Kasımpaşa, Beşiktaş ,İstanbulspor ve Yeşildirek takımları ile genç ve A milli takımlarının çalıştır acılığını yaptı 1947 yılından sonra spor yazarlığına yöneldim Öz Fenerbahçe adlı bir dergi çıkaran Arman Ayrıca futbolda 16 sene ve futbol adlı iki kitabı.

Cihat Arman Kimdir,Cihat Arman’ın Mesleği,Cihat Arman Hayatı

admin hakkında 28032 makale
Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın