3. Grup Harfler (öridsb) 2019-2020

ö harfi kelime metin türetme 1. sınıf İlkokuma Yazma Ö Sesi Metin Kelime çalışması

ö harfi kelime metin türetme 1. sınıf İlkokuma Yazma Ö Sesi Metin Kelime çalışması dosyası 30 Kasım 2016’da 3.Grup Harfler Kırösü kategorisine eklenmiştir.

 ö harfi kelime metin türetme 1 sınıf İlkokuma Yazma Ö Sesi

Kırösü Ö sesi çalışması 1.sınıf 3.grup harfler ö okuma yazma etkinliği 35ö harfi kelime metin türetme 1. sınıf İlkokuma Yazma Ö Sesi Metin Kelime çalışması 2016-2017 .ö harfi kelime metin türetme 1. sınıf İlkokuma Yazma Ö Sesi Metin Kelime çalışması guzelbil sitesinde ücretsiz indirilebilir.

Öğretmen arkadaşlarımız kendi ürünleri olan soru, test, etkinlik, yazılı soruları , dikte çalışması , ilk okuma sayfaları , çalışma kağıtları ,ilkokul sesler çalışması ve her türlü dosyasını guzelbil@gmail.com adresine yolllamaları halinde adlarına yayınlanacaktır.

Bizler sitemizi tam bir eğitimhane haline getirmek istiyoruz.  Bu çalışmamızda bizlere yardımcı olmak isteyen arkadaşlarımıza minnettar kalırız. Eğitimhane mize katkı sağlamak isteyen takipçilerimiz üsttee bildirdiğimiz mail adresine oluşturacağımız eğitimhane adına yollayabilir. Yardımlarınızı eğitimhane den esirgemeyin

ö harfi kelime metin türetme 1. sınıf İlkokuma Yazma Ö Sesi Metin Kelime çalışması

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu