Genel

önce 1 kilometre güneye sonra 1 kilometre batıya sonra 1 kilometre Kuzey gittiğinizde başlangıç yerinizde geldiyseniz dünyanın neresindesiniz demektir

Bir sorun mu var 21.Bölüm 21 Ağustos 2017 Pazartesi soruları ve cevapları
Ali Sunal’ın sunumuyla SHOW tv de perşembe akşamları yayınlanan bir sorun mu var yarışmasında sorulan sorunun cevabı aşağıdadır.

Bir sorun mu var 21.Bölüm 21 Ağustos yayınlanan yarışmasında sorulan sorunun cevabı aşağıdadır. bir sorun mu var yarışmasının soru ve cevaplarını sitemizde takip edebilirsiniz. 21.Bölüm 21 Ağustos Pazartesi yayınlanan bir sorun mu var yarışmasında sorulan sorunun cevabı aşağıda verilmiştir. Tv de yayınlanan bir sorun mu var adlı yarışmada sorulan bütün soruların yanıtlarını guzelbil.com sitesinde bulmanız mümkün.

bir sorun mu var yarışma

Soru :önce 1 kilometre güneye sonra 1 kilometre batıya sonra 1 kilometre Kuzey gittiğinizde başlangıç yerinizde geldiyseniz dünyanın neresindesiniz demektir

 Cevap :Kuzey kutup noktası

Sorunun cevabını bilen ziyaretçilerimiz , cevaplarını YORUM kısmında paylaşabilirler.

Ali Sunalın sunumuyla SHOW tv de perşembe akşamları yayınlanan bir sorun mu var yarışmasında sorulan sorunun cevabı sitemizdedir.

Bir sorun mu var yarışmasındabaşarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Ali Sunal’ın sunumuyla SHOW tv de perşembe akşamları yayınlanan bir sorun mu var yarışmasında sorulan sorunun cevabı aşağıdadır.

21.Bölüm 21 Ağustos Pazartesi yayınlanan bir sorun mu var yarışması

Ali Sunal’ın sunumuyla SHOW tv de perşembe akşamları yayınlanan bir sorun mu var yarışmasında soru ve cevapları .

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/guzelbil/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420