3. Grup Harfler (öridsb) 2019-2020

R harfi hızlı okuma çalışması 1.sınıf R Sesi Hızlı Okuma Metni indir

R harfi hızlı okuma çalışması 1.sınıf R Sesi Hızlı Okuma Metni indir dosyası 30 Kasım 2016’da 3.Grup Harfler Kırösü kategorisine eklenmiştir.

R harfi hızlı okuma çalışması 1.sınıf R Sesi Hızlı Okuma Metni

R harfi hızlı okuma çalışması 1.sınıf R Sesi Hızlı Okuma Metni indirr harfi hızlı okuma 1 sınıf 3.grup sesler R Sesi Hızlı Okuma Çalışması indir 2016-2017 .  r harfi hızlı okuma 1.sınıf 3.grup sesler R Sesi Hızlı Okuma Çalışması indirguzelbil sitesinde ücretsiz indirilebilir.

Öğretmen arkadaşlarımız kendi ürünleri olan soru, test, etkinlik, yazılı soruları , dikte çalışması , ilk okuma sayfaları , çalışma kağıtları ,ilkokul sesler çalışması ve her türlü dosyasını guzelbil@gmail.com adresine yolllamaları halinde adlarına yayınlanacaktır.

Bizler sitemizi tam bir eğitimhane haline getirmek istiyoruz.  Bu çalışmamızda bizlere yardımcı olmak isteyen arkadaşlarımıza minnettar kalırız. Eğitimhane mize katkı sağlamak isteyen takipçilerimiz üsttee bildirdiğimiz mail adresine oluşturacağımız eğitimhane adına yollayabilir. Yardımlarınızı eğitimhane den esirgemeyin

R harfi hızlı okuma çalışması 1.sınıf R Sesi Hızlı Okuma Metni indir

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu