çocuklar için İşitme testi hastanenin hangi bölümünde randevu alınır – yapılır


Çocuklar için İşitme testi (BERA TESTİ)hastanenin hangi bölümünde randevu alınır – yapılır ? yeni doğan çocuklar için İşitme testi hastanenin hangi bölümünde randevu alınır – yapılır. çocuklar için İşitme testi hastanenin hangi bölümünde randevu alınır – yapılır

Tüm anne ve babaların kabusu olan işitme sorunu hastanelerin hangi bölümüne yapıldığı sorusu sık sorulan bir sorudur.

Yeni doğan bebeklerin işitme testlerinin yapılması için öncelikle hastanenein ODYOLOJİ bölümünden randevu alınmalı ve çocuğu randevu saatinde götürüp , sağlıklı bir işitmeye sahip olup olmadığı anlaşılabilir.

İşitme testi için randevu odyoloji bölümünden alınır

admin hakkında 28032 makale
Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın