3. Grup Harfler (öridsb) 2019-2020

Ö sesi çalışması kırösü 1 sınıf 3.grup harfler ö okuma yazma etkinliği 14

İlkokul 2016-2017 eğitim yılı ö sesi çalışması kırösü 1.sınıf 3.grup harfler ö okuma yazma etkinliği 11 dosyası .2016-2017 ö özgün sesi 1.sınıf kırösü ilkokuma 3.grup harfler Ö yeni Sesi çalışma sayfaları örneği .Ö sesi 1 sınıf ilkokuma 3.grup harfler ö grup Sesi çalışma etkinliği Çalışması 26 Kasım 2016’da 3. Grup Harfler kırösü  kategorisine eklenmiştir.

Açıklama:kırösü Ö kırösü sesi çalışması 3. Grup Harfler kırösü 2016-2017 kategorisinde bulunmaktadır
Çalışmalarınızda Şimdiden kolay gelsin. Teşekkürleriniz bizleri mutlu eder.

kırösü Ö harfi çalışmalarınızı paylaşın herkes faydalansın.

Ö sesi çalışması kırösü 1 sınıf 3 grup harfler ö okuma yazma etkinliği 14

ö sesi 1.sınıf kırösü ilkokuma 3.grup harfler Ö Sesi çalışma sayfaları Ö sesi 1.sınıf kırösü ilkokuma 3.grup harfler Ö çalışma Sesi çalışma sayfaları etkinliği indir . kırösü ö ses çalışması guzelbil.com

Siz değerli öğretmenlerimiz görüş ve eleştrilriniz bizim için değerlidir. Yaptığımız çalışmalar hakkındaki görüşlerinizi Yorum kısmında paylaşabilirsiniz. Ayrıca kendinize ait her türlü etkinlik, yazılı sorusu , çalışma kağıdı ve tüm dosyalarınızı guzelbil01@gmail.com adresine yollamanız haline adınıza yayınlanacaktır. Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Paylaşımlarınızı bekliyoruz. Paylaşımlar arttıkça eğitim öğretim kolaylaşacaktır.

ö sesi çalışması kırösü 1.sınıf 3.grup harfler ö okuma yazma etkinliği indir

Ö sesi çalışması kırösü 1 sınıf 3.grup harfler ö okuma yazma etkinliği 14

Ziya Özcan

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu