Genel

Sol tarafta Beklediğiniz de ilerlemek isteyenler tarafından uyarılır olsanız hangisini kullanıyorsunuz demektir

sol tarafta Beklediğiniz de ilerlemek isteyenler tarafından uyarılır olsanız hangisini kullanıyorsunuz demektir

ATV’de yayınlanan ve en çok izlenen yarışmalar ararında bulunan Milyoner yarışmasının soru ve cevapları www.guzelbil.com adresinde bulunabilir.

1 Nisan 2017 665 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışmasında sorulan Sorusunun cevabını sizin için yazdık. Cevap Aşağıdadır.

1 Nisan 2017 665  bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevapları burada olacak ,1 Nisan 2017 665 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevaplarını sizler için anında yayınlayacağız ,1 Nisan 2017 665 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması soru ve cevaplarını guzelbil.com adresinde bulabilirsiniz.  En hızlı ve doğru cevaplarıyla 1 Nisan 2017 665 bölüm Kim Milyoner olmak ister yarışması takip et.1 Nisan 2017 665  bölüm milyoner

milyoner yarışması, kim milyon ister, atv milyonerSorulan Sorunun cevabını bilen izleyizciler Cevabı yorumlar kısmına yazrak katkıda bulunabilirler

Asansör

Helikopter

Yürüyen merdiven

cevap: Yürüyen merdiven

 

 

admin

Bu sayfayı açmadaki amacım, Dağınık halde bulunan ve her kesime hitab eden bilgileri bir araya toplamaktır. Özellikle 5N1K soru ve cevaplarını doğru bir şekilde yansıtmaktır. Ayrıca başka bir amacım ise eğitimdeki eksiklikleri ve bilgi dünyasındaki yanlışlıkları gidermek. Ayrıca ilkokul ,ortaokul,lise kademelerinde hazırlanmış her türlü yazılı sorusu, test, konu anlatımı, etkinlik çalışmaları, zümreler, yıllık ders planı, günlük ders planı, deneme sınavları , ilkokuma harf grupları ve eğitim konusundaki tüm dosya ve materyal bankası oluşturmak için yola çıktık.

İlgili Makaleler

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu